Rüya Tabirleri / at rüyaları / Rüyada at kafası görmek

Rüyada at kafası görmek

Rüyada at kafası görmek elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına, olmayı hedeflediği makama da oturacağına, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına yorulur.

Rüyada at kafası gördüyseniz

  • Daha gerçekçi olunması gereken zamanlardasınız.
  • Yeteneklerinizi gören önemli pozisyondaki kişiler sizi yakın takibe alabilirler.

Rüyada atın kafasını okşamak rüyayı gören kişi için eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, çok zarar göreceğine, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölü at kafası görmek deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada atın kafasının kesildiğini görmek güzel bir bayanla evlilik yapacağına, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, zor zamanların biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada at kafasının kopması kendi işini kurmak için adım atacağına ve azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine, sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada at kafası pişirmek rüyayı gören için işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına delalettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada atın kafasını koparmak hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada at kafalı yılan görüldüyse yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, beklenilen takdiri alacağına, ruhlarına mevlit okutacağına, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz at kafası görülmesi musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuru at kafası görüldüyse her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, onlarla hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş at kafası görülmesi vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, yeni işlere atılacağına, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, iş değişikliğine gidileceğine delalettir.

Rüyada at kafası kesmek kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine delalettir.

Rüyada pişmiş at kafası görüldüyse uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, çeşitli avantajlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada siyah at kafası görülmesi yeni bir hayata adım atılacağına, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine alamet eder.

Rüyada at kafası sevmek rüya sahibi için işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, güzel bir iş fırsatına alamet etmektedir.

Rüyada kahverengi at kafası görmek gönlünce bir hayata kavuşacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada atın kafasının koptuğunu görüldüğünde yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada at kafası yemek rüyayı gören kişi için kendisine kar ve mutluluk getireceğine, ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, çekemeyenlerin de çoğalacağına, güzel bir haneye sahip olunacağına işarettir.

Rüyada kopmuş at kafası görülmesi zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, hayatındaki rahatlığın artacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Berna

Rüyamda evimin içinde kahverengi bir at başı gördüm onu çok seviyorum koruyorum çocuğum gibi bakıyorum gövdesi yok ama canlı oda bana sevgi gösteriyor gövdesini arıyorum evin içinde bulamıyorum balkondan aşağı bakıyorum oraya mı atlamış diye ama bulamıyorum

Berna

Teşekkür ederim 💐