Rüya Tabirleri / bebek rüyaları / Rüyada enkazdan bebek kurtarmak

Rüyada enkazdan bebek kurtarmak

Rüyada enkazdan bebek kurtarmak emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, zafer elde edeceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, nazar eden insanların haddini bildireceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada enkazdan bebek kurtarmak gördüyseniz

  • Bazı konuları farklı şekilde ele almak için bir neden göremiyor olabilirsiniz.
  • Bazı dostlarınıza elindeki imkanları göstermek için hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada enkazdan bebek çıkarmak çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine ve çok büyük maddi zararlara uğranacağına, septik tutumları nedeni ile ailesindeki huzur da bozan rüya sahibinin iş yerinde de mutlu olamayacağına, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments