Rüya Tabirleri / araba rüyaları / Rüyada emanet araba görmek

Rüyada emanet araba görmek

Spread the love

Rüyada emanet araba görmek büyük sıkıntılar çekeceğine, zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına inanılmaktadır.

Rüyada emanet araba gördüyseniz

  • Karşınızdaki kimsenin ya da kimselerin fazla üzerine düşmeniz sizin hakkınızda olumsuz düşünülmesine sebep oluyor.
  • Lüzumsuz olaylar birbirini izleyebilir.

Rüyada emanet araba yanması rüyayı gören kişi için hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada emanet arabanın bozulması rüya sahibi kişi için kazanılan paranın bereketinin olmayacağına, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, sosyal konumunun değişeceğine, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına alamettir.

Rüyada emanet araba çaldırmak rüyayı gören kişi için öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına ve neredeyse her gününün kavga ve dövüşle geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada emanet araba kullanmak işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine delalettir.

Rüya alimlerine göre rüyada emanet araba kaybetmek ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, elindeki imkânları seferber edeceğine, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına işaret eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada emanet araba sürmek uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, sıkıntılarına ortak olacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşından emanet araba alınması sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, sevinç gözyaşları dökmeye, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına inanılmaktadır.

Rüyada emanet arabayı çarpmak rüyayı gören için aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, işlerindeki bereketin kaçacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, ters giden işlerin düzeleceğine inanılmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada emanet arabanın kaybolması ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, bir süre sıkıntı çekeceğine, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına ve maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada emanet araba alınması kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, sermayesinin boşa gideceğine yorulmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada emanet araba vermek hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına, istediği herşeye sahip olacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına delalettir.

Rüyada başkasından emanet araba alındığında sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına, eline belki bir daha hiçbir zaman geçmeyecek kadar büyük bir kısmeti ve şansı tepeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada emanet arabaya binmek kazancının çok düşeceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, kalabalıktan uzak olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada emanet arabayla gezmek deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına, de elinin bollaşacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına yorulur.

Bir yorum

  1. Avatar

    Selamün aleyküm. Ruyamda arabamı bı akrabamıza verdim sonra almak için gittiğimde o da arabamı başkasına vermiş ve daha gelmeyeceğini söyledi.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.