Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada elinde serçe görmek

Rüyada elinde serçe görmek

Rüyada elinde serçe görmek mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına inanılmaktadır.

Rüyada elinde serçe gördüyseniz

  • Yenilenmek size iyi gelecek.
  • Zamanınızı boş geçirmek yerine yeni aktivitelere eğilim göstermenizde fayda var.

Rüyada eline serçe alındıysa kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, ün sahibi birisi olunacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına rivayet eder.

Rüyada eline serçe konması içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve çok rahat şartlarda yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada el serçe parmak kopması elinize para geçeceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine işarettir.

Rüyada elinde serçe kuşu görüldüğünde uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, bunun da kendisini çok etkileyeceğine, yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada elle serçe tutmak başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına, hayal kırıklığı yaşamayacağına, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada elini serçe ısırması rüya sahibi kişi için sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, kem gözlere gelineceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada elle serçe yakalamak bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına, çok ünlü bir kişi olacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments