Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada elinde kumru görmek

Rüyada elinde kumru görmek

Rüyada elinde kumru görmek takdir edileceği işler yapacağına, ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına, böylece hayata yeniden sarılacağına, sağlığının kötüye gideceğine, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada elinde kumru gördüyseniz

  • Bazı anlaşma veya planlar son dakika değişiklikleri ya da düzenlemeleri gerektirebilir.
  • Biraz daha dengeli olmaya çalışın.

Rüya tabircilerine göre rüyada elinde kumru tutmak kişiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına, kafasındaki tüm soru işaretlerine de cevap bulacağına, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına tabir olunur.

Rüya yorumlarına göre rüyada eline kumru konması sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments