Rüya Tabirleri / ekmek rüyaları / Rüyada ekmek lokması görmek

Rüyada ekmek lokması görmek

Rüyada ekmek lokması görmek büyük savaşların yaşanacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına, yeni bir ortama girileceğine, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına alamet etmektedir.

Rüyada ekmek lokması gördüyseniz

  • Bazı plan ya da projelerinize katkısı olabilecek kişilerle iş birlikleri içerisine girebilir ya da ilişkiler kurabilirsiniz.
  • Size anlatılan herşeye inanmayın.

Rüya yorumlarına göre rüyada ekmek lokması yemek aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments