Rüya Tabirleri / ekmek rüyaları / Rüyada ekmeğin üzerine salça görmek

Rüyada ekmeğin üzerine salça görmek

Rüyada ekmeğin üzerine salça görmek çok büyük sorunlar yaşayabileceğine, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine, artık hayatının bir düzene gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ekmeğin üzerine salça gördüyseniz

  • Kaybedilmiş savaşların hesabını yapıp, ölüyü diriltmek peşinde koşmaktan vaz geçmelisiniz.
  • Özel yaşamınızla ilgili bir konuya uzaktan bakmak olayları daha net görmenizi sağlayabilir.

Rüyada üzerine salça dökülmesi elini attığı her işi yerine getireceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, ayrılığın sandığından da uzun olacağına, özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada üzerine salça bulaşması düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına delalet eder Rüyada Ev Almak Güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için güzel haberler alınacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, aldığı tüm tedbirlerin boşa çıkacağına, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments