Rüya Tabirleri / duvar rüyaları / Rüyada duvarda küf görmek

Rüyada duvarda küf görmek

Rüyada duvarda küf görmek büyük bir işin sahibi olacağına, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada duvarda küf gördüyseniz

  • Duygusal karmaşalar yaşıyorsunuz.
  • Hayatınızda birçok olumlu değişiklik meydana gelebilir.

Rüyada evin duvarında küf görüldüğünde gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine işaret etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada duvardan küf temizlemek sonu hoş olmayacak bir yolculuğa, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine ve yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada duvarın küf olduğunu görüldüğünde malından ve parasından ziyan edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, elinde bulunan malı ve mülkü kendisini rahatlatmak için kısa bir zaman içinde harcayacağına, yakın zamanda rahat edeceğine, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments