Rüya Tabirleri / duvar rüyaları / Rüyada duvar süsü görmek

Rüyada duvar süsü görmek

Rüyada duvar süsü görmek şirketlerinin sayısının çoğalacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada duvar süsü gördüyseniz

  • Yaşanan stres veya baskılara rağmen sakinliğinizi korumalısınız.
  • İçgüdülerini kontrol edemeyen veya sezgilerine göre davranan kişiler nedeniyle, belli konulardaki yönünüzü tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada duvara süs asmak işveren pozisyonuna geleceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, yeni bir çevre edinileceğine, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments