Rüya Tabirleri / duman rüyaları / Rüyada dumana maruz kalmak

Rüyada dumana maruz kalmak

Rüyada dumana maruz kalmak eşinden yana huzurlu olacağına ve yüzünün güleceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, doğru işler yapacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine işarettir.

Rüyada dumana maruz kalmak gördüyseniz

  • Başkaları üzerine baskı kurmamalı veya kendinizin istemediğiniz bir yöne yönlendirilmenize izin vermemelisiniz.
  • Duygusal açıdan artan hassasiyetiniz nedeniyle çevrenizdeki olaylardan çok çabuk etkilenebilirsiniz.

Rüyada sigara dumanına maruz kalmak rüya sahibi için ancak yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, sorunların son bulacağına, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, parasız ve ekmeksiz kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments