Ana sayfa » Duman rüyaları » Rüyada duman görmek

Rüyada duman görmek

Rüyada duman görmek yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına, kendisini sorgulama gereği duyacağına, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına, iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada duman gördüyseniz

  • Yeni fırsatlar da söz konusu olabilir.
  • Sesleri duymazdan gelmenizde fayda var.

Rüyada birini duman içinde görülmesi aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, huzur getirecek birinin çıkacağına, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına, dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına delalettir.

Rüyada evin içinde gri duman görüldüğünde hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, ömür boyu başarılı olacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, kırılan bir kalbin tamir edileceğine inanılır.

Rüyada dumanlı oda görüldüğünde aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, sevdiği kişiyle de arasının soğuyacağına, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada pembe duman görülmesi adını herkese duyuracağına, ailesini hem gururlandıracağına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada duman ve ateş görülmesi çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçireceğine, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına inanılmaktadır.

Rüyada dumanda kalmak aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, maddi zararını karşılayacağına, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine, sadece rüyayı gören kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine, yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evden beyaz duman çıktığını görüldüğünde iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, ümitlerinin son bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada televizyondan duman çıktığını görülmesi yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, evlat sahibi olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada burnundan duman çıkması aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, girilen yolda zarar edileceğine, bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına, iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada gökyüzünde duman görmek sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, helal lokmalar yiyeceğine, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada dumandan boğulmak aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, rüyayı gören kişinin planlarının ters tepeceğine ve kişinin kaderini yaşamak zorunda kalacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada göze duman kaçması işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gri duman görülmesi hayırlı zamanlar geçireceğine, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, adını aklamayı başaracağına işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada dumandan insan kurtarmak cesaret gerektiren işlere gireceğine, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine, somut delil olmadığı için ortaklığa devam edeceğine, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine, hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına yorulmaktadır.

Rüyada evin içinde beyaz duman görülmesi atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına yorulur.

Rüyada gece duman görüldüğünde samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine, işlerinin de hal yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta duman görmek daha kolay bir hayata kavuşacağına, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada duman solumak rüya sahibi kişi için sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, kişinin içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine işarettir.

Rüyada duman söndürmek tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına inanılmaktadır.

Rüyada sobadan beyaz duman çıktığını görülmesi işlerin çığırından çıkacağına, vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, bunu şeref sayacağına alamettir.

Rüyada duman bulutu görüldüyse ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, bir toplantıdan diğerine koşacağına, çok büyük bir endişeye kapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada mutfakta duman görüldüğünde kişisel problemlerini çözeceğine, bunun da hayatı için büyük neşe kaynağı olacağına, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına tabir olunur.

Rüyada apartmanda duman görmek ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, kıskanan kişiler tarafından çok kötü durumlara ve çeşitli sıkıntılara düşürüleceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine ve ortaya konan çalışmaların göz önüne alınmayacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına inanılmaktadır.

Rüyada dükkandan duman çıkması rüya sahibi için hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, işlerinde verimsiz hale geleceğine, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada topraktan duman çıkması imkân sahibi olacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına, başarı üstüne başarı kazanacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine yorulur.

Rüyada gemiden duman çıkması rüya sahibi kişi için huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına, bol kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada duman yutmak ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, iç huzurunun yerinde olacağına, daha çok önemli başarılara sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada okulda duman görmek moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada silahtan duman çıkması zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, sevdiği kişileri de yanına alacağına, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada soba yakmak ve duman görülmesi hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, saygınlığına da saygınlık katacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada vücuttan duman çıkması kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, herkesin rahat edeceğine, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına yorulur.

Rüyada büyük duman görülmesi huzurunun yerinde olacağına, kulluk derecesinin artmasına, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada simsiyah duman görmek çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine, kişinin kafasının rahat edeceğine, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil duman görülmesi kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, kötü haberlerin alınacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı için onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına rivayet eder.

Rüyada duman tüttüğünü görülmesi maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına tabir olunur.

Rüyada hafif duman görüldüğünde kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına, tüm kederinin uçup gideceğine, verimliliğinin artacağına ve başarılarının devamının geleceğine, çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, sağlığın da bozulacağına rivayet eder.

Rüyada patlama duman görülmesi kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine inanılır.

Rüyada başkasının evinden duman çıktığını görmek kötü günlerinin biteceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına, artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada duman çekmek eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına, kişinin arkasından konuşan kimselerin yakınlar tarafından susturulacağına, işinden ve hayatından geri kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir dağdan duman çıktığını görüldüyse hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bahçede duman görüldüyse güzel günlerle tanışılacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, tövbelerinin karşılık bulacağına delalettir.

Rüyada ağaçtan duman çıktığını görüldüğünde hayatın temposunun yükseleceğine, önemli bir makama terfi alacağına, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına işaret etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada dumandan birini kurtarmak nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına, hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada fırından duman çıkması rüya sahibi kişi için birçok kişinin dikkatini çekeceğine, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına, hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah duman ve ateş görüldüyse verdiği emeklerin heba olacağına, uzun bir ömre sahip olunacağına, kişinin her zaman sosyal biri olacağına yorumlanır.

Rüyada her yerin duman olduğunu görüldüğünde sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, çok üst mevkilere geleceğine, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına işarettir.

Rüyada tren dumanı görüldüyse kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada sarı duman görülmesi dostların kişiye verdiği öğütlerin kulak ardı edilmesinden ötürü istenilen hedeflere ulaşmakta zorluk çekileceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kömür dumanı görmek sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top