Ana sayfa » Dudak rüyaları » Rüyada dudak yara görmek

Rüyada dudak yara görmek

Rüyada dudak yara görmek kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına, iş anlamında daha geç kariyer yapacağına, kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dudak yara gördüyseniz

  • Tedbirli olmanızda fayda var.
  • İşinizde sizin için önemli olabilecek bir konumda olan kişilerle tartışırken dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada dudaktaki yarayı koparmak aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, edilen tövbenin Allah katında kabul edileceğine, iç dünyasının da güzelleşeceğine işarettir.

Rüyada dudağının yara olduğunu görmek dayanışmanın ve düzenin artacağına, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, zinaya ve yasak olana uzak duracağına alamet etmektedir.

Rüyada üst dudağın yara olması elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada dudak yara olması rüya sahibi kişi için hanesine güneş doğacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, maddi olarak çok kayıp vereceğine, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sibel Yıldız

Merhaba rüyamda alt dudağımin büyüdüğünü ve yara içinde olduğunu gördüm ağzımı açtığımda da dişlerimden 3 tanesi düştü bir tanesi kirildi. Ruyam ne anlama geliyor

Scroll to Top