Rüya Tabirleri / dudak rüyaları / Rüyada dudak etini koparmak

Rüyada dudak etini koparmak

Rüyada dudak etini koparmak yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine, bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına, maddi olarak çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine inanılmaktadır.

Rüyada dudak etini koparmak gördüyseniz

  • İş hayatınızda güvence altında olmak için daha çok çalışmalısınız.
  • Çevrenizde bazı huzursuzluk olabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada dudaktan et kopması sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, yanlış bir karar verileceğine, çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, özgüveninde artış yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments