Rüya Tabirleri / şişe rüyaları / Rüyada dolu şişe görmek

Rüyada dolu şişe görmek

Rüyada dolu şişe görmek her türlü konforsa sahip olunacağına, hayattan yana umudunun kırılacağına, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, yaptığı işte sivrileceğine, sağlığını geri kazanacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada dolu şişe gördüyseniz

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun bayanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
  • Yanlış bilgilendirme, yanlış anlaşma veya doğru olmayan haberler nedeniyle özel bir kişiyle aranız bozulabilir.

Rüyada içi dolu şişe görüldüğünde elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine, stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına, sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, sonuçtan memnun kalacağına, bir ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada süt dolu şişe görüldüğünde iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada su dolu şişe görülmesi sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına, onu yalnız bırakmayacağına, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments