Rüya Tabirleri / sınıf rüyaları / Rüyada dolu sınıf görmek

Rüyada dolu sınıf görmek

Rüyada dolu sınıf görmek böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, büyük bir karamsarlığa kapılacağına işarettir.

Rüyada dolu sınıf gördüyseniz

  • Çok eski bir dosttan sevindirici bir haber alacaksın.
  • Marşa basmadığınız sürece arabayı hareket ettiremezsiniz.

Rüyada öğrenci dolu sınıf görüldüğünde ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, şans ve bereket kapılarının açılacağına, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments