Rüya Tabirleri / ayakkabı rüyaları / Rüyada dolgu topuklu ayakkabı görmek

Rüyada dolgu topuklu ayakkabı görmek

Rüyada dolgu topuklu ayakkabı görmek bir yandan cenaze olacağına, uzun ve hayırlı bir ömre, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, cesaretinin yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dolgu topuklu ayakkabı gördüyseniz

  • En azından flört seviyesinde bir yasak ilişkiniz olabilir.
  • Eşinize olan sevginizi göstermeyi ihmal etmeyin.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada dolgu topuk ayakkabı giymek İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine ve ailesine de inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, onları tebrik edeceğine, helal kazanç elde edeceğine, edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz dolgu topuk ayakkabı görüldüğünde aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, aylık gelirinin artacağına, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, onlardan hayırsızlık göreceğine, ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada siyah dolgu topuk ayakkabı görüldüyse işlerin istenmeyen bir hale geleceğine, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments