Rüya Tabirleri / dolap rüyaları / Rüyada dolapta kitap görmek

Rüyada dolapta kitap görmek

Rüyada dolapta kitap görmek rahatın ve konforun geleceğine, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, yeni bir işte tartışma yaşanacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, maddi olarak zarar edeceğine alamet eder.

Rüyada dolapta kitap gördüyseniz

  • Parasal açıdan oldukça şanslı bir durumdasınız.
  • Fazla bilindik olmayan yolların denenmesinin ya da göz önünde olmamanın hayatın normal akışı üzerinde çok fazla etkisi olmayacağı gerçeği ortaya çıkabilir.

Rüyada dolaba kitap yerleştirmek eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments