Rüya Tabirleri / doğum rüyaları / Rüyada doğum yaptıran doktor görmek

Rüyada doğum yaptıran doktor görmek

Rüyada doğum yaptıran doktor görmek kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, onu hayallerine kavuşturacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına yorulmaktadır.

Rüyada doğum yaptıran doktor gördüyseniz

  • Unutmayın ki kimseyi yapmak istemediği işler için zorlamamalısınız.
  • İmajınızı zedeleyebilecek hareketlerden kaçınmalısınız.

Rüyada ameliyat yapan doktor görmek iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments