Rüya Tabirleri / dil rüyaları / Rüyada dilinin üstünde yara görmek

Rüyada dilinin üstünde yara görmek

Rüyada dilinin üstünde yara görmek borçlarını ödeyip kurtulacağına, üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, iş ortamında bir tartışma yaşanacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına yorulur.

Rüyada dilinin üstünde yara gördüyseniz

  • Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor.
  • Kontrolü ele almanız başarıyı beraberinde getirebilir.

Rüyada dilin üstünde kıl görüldüğünde yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, ferah bir eve geçileceğine, maddi açıdan dibe vurulacağına, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, borçlarının da kapanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dilin üstünde diş görmek çözümsüz sorunları olmayacağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, verilen sözlerin tutulacağına, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments