Rüya Tabirleri / aslan rüyaları / Rüyada denizin üstünde aslan görmek

Rüyada denizin üstünde aslan görmek

Rüyada denizin üstünde aslan görmek iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, atılan adımların ve ele geçen fırsatların pek kazanç getirmeyeceğine, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada denizin üstünde aslan gördüyseniz

  • Kayıplar veya hırsızlıklar yaşanabilir.
  • Yaratıcı fikirler, alışılmadık deneyimler ya da sıradışı yerlere yapılacak ziyaretler özel veya iş hayatınızda ilerleme sağlamanızı kolaylaştırabilir.

Rüyada ağaç üstünde aslan görülmesi zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, onun mutlu olmasına vesile olacağına, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına tabir olunur.

Rüyada üstüne aslan atlaması rüyayı gören için mutlu ve güzel günler yaşanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, doğru bir karar verileceğine, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments