Rüya Tabirleri / define rüyaları / Rüyada define işaret görmek

Rüyada define işaret görmek

Rüyada define işaret görmek takdir görecek pek çok iş yapacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine yorulur.

Rüyada define işaret gördüyseniz

  • Yeni arkadaşlıklar kurmaya eğilimlisiniz.
  • Değişik yöntemler maddi kazanç sağlamanıza da yardım edebilir.

Rüyada kayada define işareti görüldüyse kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına, şansın yüze güleceğine, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada define işareti bulmak rüyayı gören için hayal edilenlere ulaşılamayacağına, meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, kısmetlerinin ve şansının kapanacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cemal Namlı

Ortak bir iş yapmaya başlayacağım arkadaşlarla daha önce ailece ikamet ettiğim şimdi kimsenin yaşamadığı ve harabeye dönmüş rahmetli dedemin köy evinin bahçesinde define aradığımızı gördüm