Rüya Tabirleri / dağ rüyaları / Rüyada dağda kaya görmek

Rüyada dağda kaya görmek

Rüyada dağda kaya görmek daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, Allah’ın yolundan gideceğine, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine ve kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, kendine olan güvenini kaybedeceğine, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dağda kaya gördüyseniz

  • Özel yaşamınızla ilgili konular nedeniyle hukuki veya kurumsal bazı konuları sorgulamanız gerekebilir.
  • Karar vermeniz gereken durumlara girmeniz gerekebilir.

Rüyada dağdan kaya yuvarlandığını görülmesi hayattan alınan zevkin daha da artacağına, patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine, sevinileceğine ve huzurlu olunacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine delalet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada dağdan kaya düşmesi ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, her işinde hayırla karşılaşacağına, yeni çalışmalar ortaya konacağına, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada dağ kayalık tırmanmak şansının bir ömür yaver gideceğine, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına, amaçlarını yerine getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada dağdan kaya kopması rüya sahibi kişi için artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, rahatlık ve ferahlık bulacağına, kısmet bolluğu yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dağdan kayaların yuvarlanması aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, her zaman şükür içinde olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada dağdan kaya kayması kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, işlerine dört elle sarılacağına işaret ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments