Rüya Tabirleri / bit rüyaları / Rüyada çocuğun kafasında bit görmek

Rüyada çocuğun kafasında bit görmek

Rüyada çocuğun kafasında bit görmek kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, saygı değer bir konuma çıkacağına, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, hayal edilen herşeye kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çocuğun kafasında bit gördüyseniz

  • Maddi durumunuzu düzenlemeniz gerekiyor.
  • Toplum veya aile hayatında beklenmedik olaylarla karşılaşacaksınız.

Rüyada küçük çocuğun kafasında bit görüldüğünde ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, en karanlık zamanında elinden tutacağına, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına alamet eder.

Rüyada çocuğunun kafasından bit temizlemek çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kişinin alım gücünün yükseleceğine, güzel ve yaşanılır hale geleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments