Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada çocuğun dişli doğduğunu görmek

Rüyada çocuğun dişli doğduğunu görmek

Rüyada çocuğun dişli doğduğunu görmek kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bir süreliğine de olsa kemer sıkmak gerekeceğine, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, evlenme yolunda adım atacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çocuğun dişli doğduğunu gördüyseniz

  • Size birşey kazandırmayacak uğraşlardan uzak durun.
  • İlişkilerde hassasiyetler artabilir.

Rüyada çocuğun dişli doğması rüya sahibi için bir sebeple rüya sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, ruhunun da şifaya kavuşacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments