Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada çocuğa sure öğretmek

Rüyada çocuğa sure öğretmek

Rüyada çocuğa sure öğretmek böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çocuğa sure öğretmek gördüyseniz

  • Bazı konuları sonlandırmak, bazı konularda kutuplaşmak veya bazı konulara cevap aramak niyetindeyseniz biraz daha ertelemenizde fayda var.
  • Maddi konularda bolluk getiren bir haber veya yeni bir işin başlangıcı olabilir.

Rüyada erkek çocuğun sure okuması rüya sahibi kişi için yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine, başın borçlularla belaya gireceğine, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, büyük bir ortaklığa gireceğine delalet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada çocuğa sure okumak sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, sevilen kişilerle çok mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments