Rüya Tabirleri / civciv rüyaları / Rüyada civciv kedi köpek görmek

Rüyada civciv kedi köpek görmek

Rüyada civciv kedi köpek görmek kişinin açığını arayan bir yöneticinin eline koz verilmesi halinde iş hayatının zora gireceğine, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, attığı her adımda çok zarar edeceğine, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine yorumlanır.

Rüyada civciv kedi köpek gördüyseniz

  • İş hayatınızla ilgili ya da maddi durumunuzu sarsabilecek bir sorunla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
  • İş hayatınızda farklı şeyler denemek isteyebilir, farklı bir yöne ilerleyebilir, mevcut işinizde farklı bir projeyle ilgilenebilir, iş değişikliğine gidebilir ya da işle ilgili değişik teklif veya davetler alabilirsiniz.

Rüyada civcivi kedi yemesi rüyayı gören kişi için bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, geçimi zorluklarla kazanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, şansın ve bahtının da açılacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada civcivin kediye dönüşmesi bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, onunla yeniden kavuşacağına, tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, maharetli bir kişi ile evlenileceğine delalettir.

Rüyada civcivleri kediden korumak güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine, kişinin adımlarını atarken çok dikkatli olmasına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına ve hasret gidereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada civcivi kediden kurtarmak yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, kendi işini kuracağına, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, atılan adımların başarıya çıkacağına, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments