Rüya Tabirleri / çiriş rüyaları / Rüyada çiriş otu görmek

Rüyada çiriş otu görmek

Rüyada çiriş otu görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve bu sayede çok büyük bir ferahlık duyacağına, ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, her geçen gün daha da kötü olaylar yaşayacağına, sorunların günden güne azalacağına inanılmaktadır.

Rüyada çiriş otu gördüyseniz

  • Kendinize manevra alanı yaratmalısınız.
  • Sizin açınızdan olumlu sonuçlanacak birçok farklı olayla karşılaşacaksınız.

Rüyada çiriş otu toplamak çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, uzunca bir süre büyük sıkıntılar yaşayacağına, bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, başlayan bir ilişkide  güvensizlik yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments