Rüya Tabirleri / Rüyada cıncık görmek

Rüyada cıncık görmek

Rüyada cıncık görmek zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, sahip olduklarının da çoğalacağına, kişinin eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada cıncık gördüyseniz

  • Bir sonraki adımınızdan bahsetmemenizde fayda var.
  • Kişisel bir fanteziyi daha fazla sürdürmenin bir anlamı olmayabilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada cıncık yemek keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada cıncık batması iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine, yaşlılığında da rahat edeceğine, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada cıncık tabak görüldüğünde dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, elinin bolluk göreceğine, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına alamet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada cıncık kırmak yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, herkesi kendisine hayran bırakacağına, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine alamettir.

Rüyada cıncık toplamak akrabayla araya mesafe konulacağına, bir sebeple zor bir döneme girileceğine, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına, düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına, kırılan umutların tekrar filizleneceğine, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına işarettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada ayağına cıncık batması hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına, nazar eden insanların haddini bildireceğine, nasıl bir hayat sürdüreceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına yorulur.

Rüyada cıncık şeker görülmesi kazançlı kapıların açılacağına, üzgün ve karamsar olacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments