Rüya Tabirleri / çimen rüyaları / Rüyada çimen üstünde kar görmek

Rüyada çimen üstünde kar görmek

Rüyada çimen üstünde kar görmek arif kimselerden sayılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, kazancın her daim artacağına, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden bu süreci atlatacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına inanılmaktadır.

Rüyada çimen üstünde kar gördüyseniz

  • Bazı kişilere yapmış ya da yapmak üzere oldukları hataları gösterme eğiliminde olablirsiniz.
  • Uzlaşmaya açık olunmaması durumunda hoş olmayan bir dolu zincirleme olay kendini gösterebilir.

Rüyada çimen üstünde oturmak rüya sahibi kişi için eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada çimen üstünde koşmak uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, verilen  sözlerin tutulacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil çimen üstünde oturmak bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, işinde büyük başarılar alacağına, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına alamettir.

Rüyada çimenlerin üstünde uçmak rüya sahibi için iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına inanılmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada çimen üstünde yatmak sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına alamettir.

Rüyada çimen üstünde yürümek gittiği yolda çok başarılı olacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, zevkli ve güzel hale geleceğine, aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına, kişi elini neye atarsa sonucun en iyisi olacağına tabir olunur.

Rüyada ıslak çimenlerin üstünde yürümek rüyayı gören için iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, aşılması gereken engellerin günden güne artacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments