Rüya Tabirleri / çiğdem rüyaları / Rüyada çiğdem görmek

Rüyada çiğdem görmek

Spread the love

Rüyada çiğdem görmek hepsinin istediğiniz düzende ilerleyeceğine, anne baba duası alınacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, lükse ve konfora kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada çiğdem gördüyseniz

 • Hassas veya pratik yaklaşımlarla olayları çözebilirsiniz, büyümesine izin vermeyin.
 • Devamlı hareket halinde olmanız gerekebilir.

Rüyada mor çiğdem görüldüğünde ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin bu sayede atılacağına, onlarla profesyonel olacağı işlere atılacağına işarettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada çiğdem kazmak girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, evlilik yolunda bir adım atılacağına, kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına işaret eder.

Rüyada çiğdem tarlası görüldüğünde çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına işarettir.

Rüyada çiğdem kökü yemek rüyayı gören kişi için var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, takdir toplayacak işler yapacağına, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına, ruhlarına mevlit okutacağına, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada siyah çiğdem görüldüğünde sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına yorumlanır.

Rüyada çiğdem yemek hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına işaret eder.

Rüyada çiğdem alındığında kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine, masabaşı bir işe girileceğine, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada çiğdem içi görmek acı tecrübeler edineceğine, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada çiğdem toplamak düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine rivayet eder.

2 yorumlar

 1. Avatar

  Rüyamda mutfaktaydim annem le beraber daha sonra babam elinde üç tane çiçekle beraber mutfağa geliyor ardından lila renkli birazda solgun çiğdem çiçeğini kulağıma takiyodu ben ilk başta mutlu oluyorum ama sonra elindeki diğer çigdeme bakınca birazda uzuluyodum çünkü öbür çiğdem çiçeği koyu mor büyükçe ve güzel bı çicekti .. daha sonra uyanıyorum bu ne demektir yorumlarsaniz sevinirim

  • Avatar

   Değerli Ziyaretçim,
   Rüyanız kazanmaya, kısmete ve berekete delalettir. Rüya yorumuna göre yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına; kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine; elinin bolluk ve bereketten çıkmayacağına delalet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.