Rüya Tabirleri / çiftlik rüyaları / Rüyada çiftlik görmek

Rüyada çiftlik görmek

Rüyada çiftlik görmek eğlenceli ortamlara gireceğine, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, sorunların teker teker çözüleceğine yorulur.

Rüyada çiftlik gördüyseniz

  • Rekabet ten uzak durun.
  • Başka kimselerle birlikte ekip çalışmaları yapabilirsiniz.

Rüyada çiftlik domuzu görmek yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, rahat bir hayata adım atacağına, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, toplumdaki prestijinin de sarsılacağına rivayet eder.

Rüyada çiftlikte koyun görüldüğünde ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına alamettir.

Rüyada çiftliğinin olduğunu görmek bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tavşan çiftliği görmek yüksek moral sahibi olunacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, rakiplerine karşı fark atacağına işarettir.

Rüyada boğa çiftliği görüldüyse çok büyük kısmetlere sahip olacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine alamettir.

Rüyada kaz çiftliği görmek bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine, huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada keçi çiftliği görüldüğünde borcunun da hafifleyeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, rüya sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşek çiftliği görülmesi kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kazancının epey düşeceğine ve aile hayatında hiç aklına gelmeyecek olaylar ile karşılaşacağına, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına işarettir.

Rüyada çiftlik yangını görüldüyse berekete ve bolluğa kavuşulacağına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, aileden ayrı kalınacağına işarettir.

Rüyada çiftlikte at görüldüğünde içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine, dine ve Allah’a yakınlaşacağına delalettir.

Rüyada koyun çiftliği görüldüğünde karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine ve aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, büyük miktarda para kazanacağına, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına yorumlanır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada çiftlikte olmak bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına, istenmeyen olayların yaşanacağına, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına yorumlanır.

Rüyada inek çiftliği görülmesi mal ve para biriktireceğine, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, büyük kazançlar sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada dana çiftliği görmek sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına, uzun yıllar etkisinden kurtulamayacağı olumsuzluklar yaşayacağına işarettir.

Rüyada hindi çiftliği görmek yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, ruhsal korkularından da arınacağına, işinin gücünün de hep rast gideceğine, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine alamettir.

Rüyada horoz çiftliği görüldüyse yetki ve söz sahibi olacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına delalettir.

Rüyada çiftlikte yumurta toplamak rüyayı gören için sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine ve iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, iş hayatında da çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine delalettir.

Rüyada civciv çiftliği görüldüyse canının derdine düşeceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik içinde yaşanacağına, iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çiftlik almak sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, daha iyi şartlarda yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çiftlik aldığını görüldüğünde başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, parasının her zaman bereketli olacağına inanılır.

Rüyada çiftlikte inek görülmesi ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine tabir olunur.

Rüyada çiftlik açmak yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil çiftlik görüldüyse hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine rivayet eder.

Rüyada domuz çiftliği görüldüğünde kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, ona özlemle sarılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada köpek çiftliği görülmesi eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, maddi olarak çok kayıp vereceğine, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çiftlikte yaşamak rüyayı gören için bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine yorumlanır.

Rüyada çiftlik kurmak rüya sahibi kişi için çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çiftlik evi görmek onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına ve sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine yorulur.

Rüyada çiftlik yapılması attığı her adımda çok zarar edeceğine, adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, birikmiş parasının olacağına, beklediği haberin gelmeyeceğine yorulur.

Rüyada eski çiftlik görülmesi ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada sığır çiftliği görüldüğünde hayatının da güzellikler içinde geçeceğine, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, aynı karşılığı alamayacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çiftlikte gezmek rüyayı gören için başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına, huzur dolu günler geçireceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, düşüncelerini net olarak açamayacağına, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına alamet eder.

Rüyada deve çiftliği görmek başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, sağlıklı ve zinde olacağına, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yumurta çiftliği görülmesi girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, onlarla iyi geçim halinde olacağına işaret eder.

Rüyada kuş çiftliği görüldüğünde sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çiftliğe gitmek külfetinin ve yükünün artacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına, canını ve malını hiçe sayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çiftlik hayvanları görmek kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, büyük bir projeye girileceğine alamet eder.

Rüyada çiftlikte tavuk görüldüyse gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına ve sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çiftlikte çalışmak rüyayı gören için başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yani geçim derdi olmayacağına, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına ve hayatının böyle devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çiftlik sahibi olmak rüya sahibi için iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments