Rüya Tabirleri / çiçek rüyaları / Rüyada çiçekli eşarp görmek

Rüyada çiçekli eşarp görmek

Rüyada çiçekli eşarp görmek onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çiçekli eşarp gördüyseniz

  • Rekabet hissi yaratan bir kişinin belli konularda ilerlemesi rahatsızlık yaratabilir.
  • Hayatınızın belli alanlarında çeki düzen verilmesi gereken şeylerle uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada mor çiçekli eşarp görüldüyse çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, yalnız kalmak isteyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pembe çiçekli eşarp görülmesi karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, yanlış bir adım sonrasında sosyal ilişkilerinin bir anda bozulacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil çiçekli eşarp görmek herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, anne ve babasının her zaman başında olacağına, aile hayatında çok kötü dönemler geçirmesine sebep olacağına, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada beyaz çiçekli eşarp görmek kendi işinin başına geçeceğine, kendine çeki düzen vereceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi de bileceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments