Rüya Tabirleri / çevre rüyaları / Rüyada çevre görmek

Rüyada çevre görmek

Rüyada çevre görmek çok sevindirici bir haber alan rüya sahibinin sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, işlerine bereket geleceğine, ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çevre gördüyseniz

  • Basit gibi görünen görev veya sorumluluklar ya da işler uzun vadeli veya mecburi bir hal alabilir.
  • Sosyal ilişkilerinizde asabi tutumlar sergilemekten kaçınmalısınız.

Rüyada çevreyi süpürmek aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine ve huzura kavuşacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine ve çok üzücü ve neredeyse yıkım denebilecek olaylar ile karşılaşılacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada çevreyi temizlemek yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına, mutluluğun ve kazancın daim olacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine delalettir.

Rüyada çevrenin yandığını görmek başarıları ile tanınacağına, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada temiz çevre görüldüğünde emrinde insan çalıştıracağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çevre düzenlemesi görülmesi o kişiye zararının dokunacağına, büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evin çevresinde su görmek uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil çevre görüldüğünde haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çevre temizliği yapılması sevdikleriyle arasının açılacağına, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, destek istediği insanlardan hiçbir şekilde destek görmeyeceğine, ekonomik kayıpların sürekli artacağına, kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çevre yolu görüldüğünde aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, bolluk içinde yaşayacağına rivayet eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments