Rüya Tabirleri / ceviz rüyaları / Rüyada ceviz çuvalı görmek

Rüyada ceviz çuvalı görmek

Rüyada ceviz çuvalı görmek tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, malının ve kazancının tam olacağına, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, dileklerinin kabul olacağına inanılmaktadır.

Rüyada ceviz çuvalı gördüyseniz

  • Küçük iş planlarınızı büyütebilirsiniz.
  • Yapabilecekleriniz konusunda kendinizi hafife alıyorsunuz.

Rüya alimlerine göre rüyada ceviz çuvalı taşımak kişinin maddi zarara uğrayacağına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına, kısmetinin ve şansının kapanacağına, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments