Rüya Tabirleri / çavuş rüyaları / Rüyada çavuş görmek

Rüyada çavuş görmek

Rüyada çavuş görmek yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, maddi ve manevi olarak destek olacağına, refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çavuş gördüyseniz

  • Her olumsuzluk bir pozitivitenin doğuşunu da sağlar.
  • Para akışınızda sorun olmasa bile, kontrollü harcamanız gerekiyor.

Rüyada çavuş kuşu görüldüyse canın ve malının da her zaman güvende olacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına, rüya sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına, konforundan da ödün vereceğine, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına yorulur.

Rüya alimlerine göre rüyada çavuş olmak emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, yatırımlarının kendisine kar getireceğine ve yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çavuş rütbesi görüldüğünde ortak işlere gireceğine, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada baş çavuşla konuşmak etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, bolluk ve bereket içinde olacağına, yaşamın belli bir düzene oturacağına, hayatının da güzellikler içinde geçeceğine, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments