Rüya Tabirleri / erkek rüyaları / Rüyada çarşaflı erkek görmek

Rüyada çarşaflı erkek görmek

Rüyada çarşaflı erkek görmek çekemeyenlerin de çoğalacağına, yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına, büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine işaret eder.

Rüyada çarşaflı erkek gördüyseniz

  • Durumunuzu iyi değerlendirmeli, sizden veya durumunuzdan faydalanılmaya çalışılmadan harekete geçmelisiniz.
  • Başkalarının önemsemediği bağlantılar kurabilirsiniz.

Rüyada kara çarşaflı erkek görmek elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine, büyük zarar verecek kişilerle muhatap olacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, kıtlığın meydana geleceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına, büyüyeceğine ve böylece kazancının da yerinde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah çarşaflı erkek görüldüyse daha büyük saygınlık kazanılacağına, çok büyük özgüven kazanacağına, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, gelirinin de artmayacağına, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz çarşaflı erkek görülmesi işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına, hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine ya da askıya alınacağına, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments