Rüya Tabirleri / çan rüyaları / Rüyada canı sıkkın görmek

Rüyada canı sıkkın görmek

Rüyada canı sıkkın görmek rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, kötü olayların meydana geleceğine, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada canı sıkkın gördüyseniz

  • Belli girişimleriniz konusunda karşı tarafı ikna edici tartışmalar içine girebilirsiniz.
  • Siz, zarafetinizi koruyarak olayların gidişine göre davranmalısınız.

Rüya tabircilerine göre rüyada canı sıkkın olmak kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına, hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine, kişinin düşmanlarının varlığına ve onlardan zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada canının sıkkın olduğunu görüldüyse yeni denemelerde bulunacağına, onların önüne geçeceğine, ruh sağlığının bozulacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments