Rüya Tabirleri / çamur rüyaları / Rüyada çamurlu el görmek

Rüyada çamurlu el görmek

Rüyada çamurlu el görmek hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, neredeyse mahkemelik olunacağına, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine ve verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çamurlu el gördüyseniz

  • Üzerinize gelen kişilere aynı hızla cevap vermeniz olayların büyümesine neden olabilir.
  • İyi fikirlerin karlı girişimlere dönüşebileceği zamanlar.

Rüya yorumcularına göre rüyada çeşmede çamurlu ellerini yıkamak işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, uzun bir hayat yaşayacağına, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada çamuru eline alındığında kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine, sistemli şekilde başarıya koşacağına, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına alamettir.

Rüyada çamurla el yıkamak çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, bir sebeple bir dönem üzüleceğine, hayattan elini eteğini çekeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, arkasının daha sağlam hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments