Rüya Tabirleri / sofra rüyaları / Rüyada büyük yer sofrası görmek

Rüyada büyük yer sofrası görmek

Rüyada büyük yer sofrası görmek başına bazı musibetlerin geleceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük yer sofrası gördüyseniz

  • Duygusal gerileme başlıyor, gereken tedbiri almak size düşüyor.
  • Bazı olaylardan şüphelenilmesi yerinde olabilir veya bazı konulardan şüphelenmenizi istemeyen kişiler var.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada büyüklere yer vermek sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, ayrıcalık elde edeceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments