Rüya Tabirleri / kuş rüyaları / Rüyada büyük muhabbet kuşu görmek

Rüyada büyük muhabbet kuşu görmek

Rüyada büyük muhabbet kuşu görmek hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, zorlukların ve sorunların aşılacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada büyük muhabbet kuşu gördüyseniz

  • Yaşam koşullarınıza veya hayatınıza faydası olacağını düşünüyorsanız belli jest ya da yardım talepleri arayışınız olabilir.
  • Karşınıza çıkan fırsatları hedefe giden yolda bir davet olarak görmelisiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada büyük muhabbet kuşu yakalamak işe ve aşa kavuşacağına, aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments