Rüya Tabirleri / kutu rüyaları / Rüyada büyük kutu görmek

Rüyada büyük kutu görmek

Rüyada büyük kutu görmek yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, rakiplerin oyununa gelineceğine, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine yorulur.

Rüyada büyük kutu gördüyseniz

  • Bazı konularda yaratıcılığınızı gösterme fırsatı bulabilirsiniz.
  • Kendi yarattığınız koşullar veya durumlar belli alanlarda köşeye sıkışmış hissetmenize neden olabilir.

Rüyada büyük kutu çikolata görüldüyse sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede yakın bir zamanda kurtulacağına, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, her şeyin yenileceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine alamet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada büyük kutu taşımak işinde de büyük başarılara imza atacağına, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, malında zulüm meydana gelmesine işaret ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments