Rüya Tabirleri / burun rüyaları / Rüyada burnu yara görmek

Rüyada burnu yara görmek

Rüyada burnu yara görmek sıkıntılara neden olacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, sıkıntılarının günden güne artacağına, dileklerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada burnu yara gördüyseniz

  • Taraf tutarsanız siz zararlı çıkabilirsiniz.
  • Talepleri olan kişilere ödün vermek zorunda değilsiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada burnun yara olması işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada burundan yara koparmak rüya sahibi için Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, çok büyük miktarda paralar kazanacağına, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına işaret etmektedir.

Rüyada burunda yara çıkması gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının burnunda yara görülmesi hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına ve hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ancak devamının bir türlü gelmeyeceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, torunlarına dahi yeteceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine alamettir.

Rüyada burnunda yara çıktığını görüldüyse başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, istenmeyen olayların olacağına yorulmaktadır.

Rüyada burnun yara olduğunu görüldüyse sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, büyük kazanç elde edileceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments