Ana sayfa » Gemi rüyaları » Rüyada bulunduğun geminin batması

Rüyada bulunduğun geminin batması

Rüyada bulunduğun geminin batması istenmeyen olaylar yaşanacağına, günah işlemeyi terk edeceğine, aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada bulunduğun geminin batması gördüyseniz

  • Zayıf alanlar testten geçmenize neden olabilir.
  • Kuvvetinizin farkındasınız.

Rüyada içinde bulunduğun geminin batması rüya sahibi kişi için daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, yeni bir sorumluluk altına gireceğine, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine işaret ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top