Rüya Tabirleri / Rüyada boyoz görmek

Rüyada boyoz görmek

Rüyada boyoz görmek sorunlu bir dönemin başlayacağına, onlarla birlikte hareket edeceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına alamet eder.

Rüyada boyoz gördüyseniz

  • Maddi konularla ilgili herhangi bir girişimde bulunmak istiyorsanız hemen harekete geçmenizde fayda var.
  • İş hayatınızda, aşkta veya maddi durumla, ilgili konularda sizi memnun edecek gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada gevrek boyoz görüldüyse hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem geçireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına inanılmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada boyoz satmak hilekar ve zayıf tanıdığa, kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada simit boyoz görmek zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine delalet eder.

Rüyada sıcak boyoz görülmesi evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada boyoz yemek maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına, arkasından iyi konuşulacağına işaret eder.

Rüyada boyoz alındıysa parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına işaret eder.

Rüyada boyoz yediğini görülmesi bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine, ticaret dünyasında adının yayılacağına, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada boyoz poğaça görmek kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, tüm fırsatları değerlendireceğine işaret eder.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments