Rüya Tabirleri / boru rüyaları / Rüyada boru görmek

Rüyada boru görmek

Rüyada boru görmek başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına yorulmaktadır.

Rüyada boru gördüyseniz

  • Anlaşmazlıklarla nasıl başa çıkacağınızı bulmalısınız.
  • Tavsiyeler havada uçuşabilir.

Rüyada bir borudan su fışkırdığını görülmesi her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, yanlış kişilere denk geleceğine, hayatının yoluna gireceğine, aile içinde geçiminin zorlaşacağına, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına, yarınlarına umutla bakacağına delalet etmektedir.

Rüyada boru takmak rüya sahibi için olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, aile saadetinin artacağına, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine işarettir.

Rüyada boru patladığını görülmesi hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada boruya sıkışmak iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boru boncuk görmek işlerin hayırlı kapılar açacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, ilk zamanlarda parasal sıkıntılar yaşanacağına işarettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada borudan geçmek koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, aile içinde her şeyin yolunda olacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına işarettir.

Rüyada yağmurlama borusu görüldüğünde herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, fırsatların daha büyük getirileri olacağına, verilen emeklerin heba olacağına, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına alamet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada soba borusundan siyah duman çıkması iş yaşantısında hırslanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına alamet eder.

Rüyada kırık borudan akan su görmek ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına, bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına alamet etmektedir.

Rüyada borudan temiz su aktığını görüldüyse bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada boru sesi duymak rüya sahibi kişi için evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla da amacına ulaşacağına, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, yeni iş kapılarının açılacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada boru satmak inancını hiçe sayarak günaha meyledeceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine ve mutlu olacağına, çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada mavi boru görüldüyse kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada borudan kan akması rüya sahibi kişi için maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, hanesi içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine inanılır.

Rüyada beyaz boru görüldüyse çok başarılı bir kariyere sahip olmaya, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına işaret eder.

Rüyada banyoda boru patlaması rüya sahibi için yılmayacağına ve vazgeçmeyeceğine, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, yeni bir araca sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı boru görülmesi rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına, çok güzel ve kazançlı işlere adım atılacağına, kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına tabir olunur.

Rüyada boru çalmak rüyayı gören için aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada alüminyum boru görmek ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine, daha büyük adımlar atılacağına, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada çeşme borusu patlaması bir organizasyona katılacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada boru açmak iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, yeni insanlarla tanışacağına, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret eder.

Rüyada boru üflemek rüyayı gören için maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evin içinde soba borusu görmek sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına, kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, iş hayatındaki bu rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlarle uğraşılacağına delalettir.

Rüyada büyük borudan akan su görüldüyse maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada borulu soba görüldüyse yüzünün de güleceğine, kazancını katbekat arttıracağına, konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine, ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada boru döşendiğini görülmesi endişelerin ve dertlerin biteceğine, yatırımların heba olacağına, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, çeşitli kırgınlıklar olacağına, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evin içinde borudan su akması rüya sahibi için hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, beklentilerin boşa çıkmayacağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, yapılan hataların çok zarar getireceğine, her daim Allah yolunda olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil boru görülmesi ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına, güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına tabir olunur.

Rüyada boru taşımak rüya sahibi için çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, üstünlük elde edeceğine, sonrasında pişman olsa da kayıpların telafi edilmesi mümkün olmayan hale geleceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada bakır boru görülmesi işinin yoluna gireceğine, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına alamet eder.

Rüyada delik boru görüldüğünde rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, bir sebeple işsiz kalınacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine ve akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına işarettir.

Rüyada patlayan su borusu tamir etmek rüya sahibi kişi için haneye bolluk ve bereketin dolacağına, onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, bunlar sayesinde hayata karşı güçlü olacağına inanılmaktadır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada boru tıkanması ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, o işten ekmek yiyeceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada evin içinde su borusu patlaması kötü durumlara düşeceğine, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, şansının bir türlü dönmeyeceğine, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada yemek borusu görmek ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına alamet eder.

Rüyada boru kurdu görmek yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına delalet eder.

Rüyada yola boru döşemek rüyayı gören kişi için ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, bazı ürünlerin piyasada azalacağına, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada uzun boru görmek çok büyük adımlar atacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına ve kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada evde boru patlaması yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, sorunlarının ortadan kalkacağına, güzel günler için çalışılacağına inanılır.

Rüyada boruya tutunmak rüyayı gören için kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına yorulur.

Rüyada soba borusunun yerinden çıktığını görüldüğünde ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, hasta olanlar için şifa bulmaya, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, mal mülk sahibi olunacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada tıkalı boru açmak çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, açık renkli yılanlar ise karşınızdakini fazla etkilemeyeceğine, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına delalet eder.

Rüyada boru kesmek dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada borudan temiz su akması rüya sahibi için kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine inanılır.

Rüyada evde içine borudan su aktığını görüldüğünde maddi olanakların artacağına, şansın ve kısmetin açılacağına, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada hortum borusu görüldüyse işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada dar bir borudan geçmek sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına, böylece yüzünün güleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada boru temizlemek rüya sahibi kişi için ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, kişiye hep umut olacağına ve iyilik getireceğine, geçiminin zor hale geleceğine, yeni işlere atılacağına alamet eder.

Rüyada sarı boru görüldüğünde çok büyük miktarda kazanç getireceğine, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bütün iş anlaşmalarının çeşitli sorunlardan ötürü iptal edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments