Rüyada boncuklu perde görmek

Rüyada boncuklu perde görmek iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine, haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, lüksüne de lüks katacağına, kişinin hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada boncuklu perde gördüyseniz

  • İçinizde kaçıp, uzaklaşmak, uzaklara yolculuk yapmak gibi istekler bulunabilir ya da uzun bir yolculuk planlayabilirsiniz.
  • Herkes sizden beklentiler konusunda açık olmayabilir.

Rüyada yeşil boncuklu perde görüldüğünde aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine, ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, düşman hususunda keder ve üzüntüye rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz boncuklu perde görüldüğünde mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, işlerin istenmeyen bir hal alacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top