Rüya Tabirleri / bomba rüyaları / Rüyada bomba sesi görmek

Rüyada bomba sesi görmek

Rüyada bomba sesi görmek duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, maddi ve manevi olarak yıkılacağına rivayet eder.

Rüyada bomba sesi gördüyseniz

  • Size karşı saldırılar olması mümkündür.
  • Bir arkadaşınızın bilerek ya da bilmeyerek, bir işinizi engellemesi mümkündür.

Rüya tabir edenlere göre rüyada bomba sesi duymak huzurun kaçıp yeniden gergin ve stresli bir hayata kavuşulacağına, çok yoğun çalışacağına, kendisini çok rahatsız hissedeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments