Rüya Tabirleri / boğa rüyaları / Rüyada boğa yılan görmek

Rüyada boğa yılan görmek

Spread the love

Rüyada boğa yılan görmek projelerinin ve fikirlerinin istediği beğeniyi görmeyeceğine, harama göz dikmeyeceğine, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada boğa yılan gördüyseniz

  • Karışık bir durumda son derece olumlu bir karar vermeniz ya da tercih yapmanız olasıdır.
  • Çevrenizde bulunan insanlara karşı uyumsuz davranışlarınız olabilir.

Rüya tabircilerine göre rüyada boğa yılanından kaçmak bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, bazı iş birlikleri yapacağına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada boğa yılanı beslemek rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, yaptığı çalışmaların heba olacağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine delalettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada boğa yılanı tarafından ısırılmak beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, daha rahat bir hayatı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada boğa yılanı öldürmek kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, ihtiyaçlarını gidermekte maddi sıkıntı çekmeyeceğine yani geçim derdi olmayacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, rahatının ve gelirinin artacağına, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine alamet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada boğa yılanı tutmak bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, sorunların en kısa zamanda sona ereceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına alamet eder.

Rüyada boğa yılanı ısırması rüya sahibi için kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına, yaşanan tatsız bir olaydan ötürü umutsuzluk yaşanacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına, daha iyi şartlarda yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada boğa yılanı yakalamak dertlerin günden güne daha da artacağına, huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçireceğine, ona yakınlaşmaya çalışacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada siyah boğa yılanı görüldüğünde endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına alamet ettiği söylenir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.