Rüya Tabirleri / asansör rüyaları / Rüyada bindiği asansörün düştüğünü görmek

Rüyada bindiği asansörün düştüğünü görmek

Spread the love

Rüyada bindiği asansörün düştüğünü görmek etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada bindiği asansörün düştüğünü gördüyseniz

 • Bazı plan, kişi ya da konular hakkında fikirlerinizi dile getirmeniz faydalı olabilir.
 • Hayatınızı karıştırmaya veya sizi tartışmalı ortamlara sokmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüya yorumlarına göre rüyada binilen asansörün düşmesi kafasına göre birini bulacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, günah ve suç işleyeceğine, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

4 yorumlar

 1. Rüyada asansördeydim ve bindikten sonra arıza verdi. Yanımda tam olarak hatırlayamadığım iki kız da vardı. Seslenip yardım çağrısında bulunduk. Ben çok tepki gösterdim iki arkadaşa göre. Sonrasında odaya gelince bir diğer asansörün arıza yaptığını ve içindeki kızın da asansör boşluğuna düştüğünü söylediklerini hatırlıyorum. O kızı da sima olarak hatırlıyorum sonrasında o kız için de oldukça oldukça fazla ağladım

  • Değerli Ziyaretçim,
   Görülen rüya maddiyata, yola ve kolaylığa alamettir. Rüya alimlerine göre maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına; olumsuz bir durumdan çıkış yolları bulacağına; canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine yorulmalıdır.

 2. Rüyada kuzenimle birlikte asansöre biniyoruz ve sonra asansör bir anda duruyor sonra sallana sallana düşmeye başlıyor aşağı iniyoruz düşerek sonra bir kapı açılıyor solda kuzenime diyorum bu asansörden hemen inelim bak kapı var diyorum onu da alıp kapıdan çıkıyorum ve kapının nereye götürdüğünü bilmeden direk kapıya gidiyoruz sağ tarafta asansör kapısı biz soldaki kapıya gidiyoz asansörün içinde bildiğin ayrı bir kapı

  • Değerli Ziyaretçim,
   Rüyanız refaha, isteklere ve sağlığa rivayet eder. Rüya yorumuna göre rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine; elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine; sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.