Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada bilezikli kadın görmek

Rüyada bilezikli kadın görmek

Rüyada bilezikli kadın görmek hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, yeni işlerin geleceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, dönülmez yollara gireceğine, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bilezikli kadın gördüyseniz

  • Ani tepkiler vermemeniz veya aniden harekete geçmemeniz durumunda olaylar kendiliğinden çözülebilir.
  • Araştırmadan anlayamazsınız.

Rüyada altın bilezikli kadın görüldüyse maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, bencil insanlar yüzünden rüya sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kolu bilezikli kadın görmek sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, çok daha iyi koşullara sahip olacağına, kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments